LUCIE HÁNOVÁ - vizážistka a nezávislá kosmetická poradkyně

Praha
tel.: 777 97 26 57
hanova.luc@seznam.cz

Boty Popelka

Další činností, které se zabývám, jsou boty na míru. Když jsem se vdávala, měla jsem velký problém sehnat boty, které by splňovaly všechny mé požadavky. A to si myslím, že nebyly nějak přehnané. Jen jsem chtěla, aby byly čistě bílé, bez zbytečného zdobení (mašličky a volánky mě přiváděly k šílenství) a měly ne příliš vysoký, ale široký podpatek, neboť jsem si neuměla představit, jak se budu pohybovat při naší garden party v těch saténových lodičkách na 10cm jehlách, které všude nabízeli. Až jsem na internetu narazila na firmu, která uměla nejen vyhovět tomu, co požaduji, ale dokonce jsem si vzhled svých bot mohla sama navrhnout, a navíc za cenu více než příznivou (ve většině případů o dost nižší než se kterou jsem se setkávala v kamenných obchodech).

Nakonec jsem si navrhla tyto krásné boty, které jsem po svatbě mohla nosit vesele dál, botičky byly neuvěřitelně pohodlné a odolné, přestály celodenní zápřah při venkovní svatbě a přestože jsem je měla od rána až do pozdních nočních hodin bez silonek, neměla jsem ani jeden puchýř. Což jsem si u nových bot neuměla ani představit.

 

A protože kvalitu umím ocenit, byla firma Popelka první, kterou jsem oslovila pro spolupráci, když jsem se již coby vizážistka rozhodla líčit nevěsty. Slovo dalo slovo a velmi brzy jsem se stalo obchodní zástupkyní Popelka Team. Takže dnes jsem to já, kdo s budoucími nevěstami chodí na obchodní schůzky londýnského stylu, tedy, kdy se sejdeme v nějaké příjemné kavárně v centru Prahy, já s sebou vezmu katalogy, veškeré vzorníky materiálů a barev, a dále ukázkové modely. Společně navrhneme vzhled jejich vysněných bot, spočítám jim konečnou cenu, ale především jim nohu přeměřím, aby měly jistotu, že boty na míru skutečně sednou.

Je to velmi zajímavá práce, která mě velmi baví. Nesetkávám se jen s nevěstami, ale s každým, kdo má chuť mít doma ve svém botníku kožené boty na míru, které si mohou samy navrhnout, no nezní to báječně??

Více o společnosti a botičkách naleznete zde:

https://popelkateam.eu/

Kontakty na mě:

tel.: 777 97 26 57

mail: lucie.popelka@email.cz

 

 

 

 

Fotogalerie: Boty Popelka